Lõpetasin edukalt aasta kestnud kursuse

Viimase aasta jooksul võtsin osa koolitusest Lisbeth Borg de Waard käe all, mille lõpus sain “Lisbeth Borg de Waard International Dog Trainer School” diplomi.

Koolituse raames läbisime mitmeid põnevaid teemasid:

  • Koerte käitumine: Vaikimisi signaalid, kehakeel, suhtlemine, koerte arenemine ja etoloogia, ajalugu, kutsikaiga, “teismeliseiga”, täiskasvanud koerad, sotsiaalne areng, kriitilised perioodid, hormonaalsed mõjud käitumisele ja õppele, tõugude erinevused, käitumisprobleemide lahendamine, stress, hirmud, agressiivsus, tervis ja toitumine.
  • Koerte treenimine: Positiivsed treeningmeetodid, tundlikkus ning olukordade, esemete, häälte jms reageerimise vähendamine, motivatsioon, inimeste ja koerte õppimise võrdlemine.
  • Praktilised harjutused: probleemide, lahendamine, koerte käitumise, kehakeele ja signaalide jälgimine, positiine treeningmeetod, põhikäsklused ja keerukamad ülesanded, nagu stressi ja koertele suunatud agressiivsuse vähendamine.
  • Koerte treenimine: kuidas kursusi ja seminare üles ehitada, eratunnid ja omanike motiveerimine, publiku ees rääkimine, turundus ja oma ettevõtte juhtimine, klienditeenindus ja koeraomanike õpetamise pedagoogika.

Tänan Lisbethi ja kogu temaga kaasas käinud tiimi vajaliku info edastamise eest! Uude aastasse uute vajalike teadmistega.